Formentera de Segura
Hotely a apartmány Formentera de Segura, všechna ubytování v Formentera de Segura
Hotel Los Palacios
Calle Acequia Del Rio Nº 36, Formentera de Segura, Španělsko
Nacházející se 1 km od Cuevas del Rodeo, 2-hvězdičkový hotel Hotel Los Palacios Formentera de Segura obsahuje sdílenou společenskou místnost a golfové hřiště.
Doporučené hotely v Formentera de Segura
Zobrazit více + Méně -
Hotel Casa La Vuelta
Colada De Los Palacios 59, Formentera de Segura, Španělsko
Nabízející přístup k Cuevas del Rodeo, což je vzdáleno 3 km, elegantní Hotel Casa La Vuelta Formentera de Segura obsahuje rovnou střechu k opalování, sluneční terasu a golfové hřiště. Hotel se…
Apartmán Depachido
Calle La Cooperativa, 22 209, Formentera de Segura, Španělsko
Nabízející Wi-Fi v pokojích, Apartmán Depachido Formentera de Segura je asi 25 minut chůze od Akvapark Rojales. Ubytování se skládá z 2 koupelen a 2 ložnic s kapacitou až 4 osob.